1-бромо-3,5-diphenylbenzene

1-бромо-3,5-diphenylbenzene

Краток опис:

CAS #: 103068-20-8      


 • ФОБ Цена: предмет на квантитетот и квалитетот
 • Мин.нарачката Количина: 1.0kgs
 • Набавка Способност: 100kgs миниум
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  CAS #:103068-20-8

   

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи