3-Pyridylacetic киселина;

Краток опис:

  Molecular Formula C7H7NO2.HCl Molecular Weight 173.60 CAS Registry Number 6419-36-9 EINECS 229-148-6 Molecular Structure:  


 • ФОБ Цена: предмет на квантитетот и квалитетот
 • Мин.нарачката Количина: 1.0kgs
 • Набавка Способност: 100kgs миниум
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  молекуларна Формула C 7H 7NO 2.HCl
  молекуларна тежина 173,60
  Регистар број CAS 6419-36-9
  EINECS 229-148-6

  Молекуларна структура:

  6419-36-9

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !