алфа - [(метиламино) метил] benzenemethanol хидрохлорид

Краток опис:

  Molecular Formula C9H13NO.HCl Molecular Weight 187.67 CAS Registry Number 6027-95-8 Molecular Structure:


 • ФОБ Цена: предмет на квантитетот и квалитетот
 • Мин.нарачката Количина: 1.0kgs
 • Набавка Способност: 100kgs миниум
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  молекуларна Формула C 9H 13NO .HCl
  молекуларна тежина 187,67
  Регистар број CAS 6027-95-8

  Молекуларна структура:

  6027-95-8


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !