Калциум 2-хидрокси-4-метилпентаноат

Краток опис:

  Molecular Formula 2(C6H11O3).Ca Molecular Weight 302.38 CAS Registry Number 93778-33-7 EINECS 298-169-0 Molecular Structure:


 • ФОБ Цена: предмет на квантитетот и квалитетот
 • Мин.нарачката Количина: 1.0kgs
 • Набавка Способност: 100kgs миниум
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  молекуларна Формула 2 (C 6H 11O 3) .Ca
  молекуларна тежина 302,38
  Регистар број CAS 93778-33-7
  EINECS 298-169-0

  Молекуларна структура:

  93778-33-7


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !