пирибедил

Краток опис:

  Molecular Formula C16H18N4O2 Molecular Weight 298.34 CAS Registry Number 3605-01-4 EINECS 222-764-6 Molecular Structure:  


 • ФОБ Цена: предмет на квантитетот и квалитетот
 • Мин.нарачката Количина: 1.0kgs
 • Набавка Способност: 100kgs миниум
 • Порт: Шангај
 • Начин на плаќање: L / C, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   

  молекуларна Формула C 16H 18N 4O 2
  молекуларна тежина 298,34
  Регистар број CAS 3605-01-4
  EINECS 222-764-6

  Молекуларна структура:

  3605-01-4

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Online Chat !