• banner3
 • banner2
 • banner1
 • konkurruese Price

  konkurruese Price

 • shërbim të mirë

  shërbim të mirë

 • angazhim

  angazhim

pse zgjedhin NFC

NINGBO NFC KIMIKE CO., LTD është prodhues dhe novator të teknologjisë në ndihmësit macromolecular, fabrika është e vendosur në Ningbo Hi-Tech Development zone.It është i ri, por agresive në ngarje teknologji, bashkëpunoi me departamentin e kimisë nga universiteti Fudan dhe Instituti Shanghai e Organike Kimi, NFC është e përkushtuar për zhvillimin e farmaceutike dhe shëndetësore, aktiviteti kryesor është sintezë me porosi me scales.Cooperated komerciale me dy fabrika PMP, NFC furnizuar TV dhe të avancuara farmaceutike ndërmjetme për jashtë vendit.

Lexo më shumë

Featured produktet

Lajme

 • 18/09/17

  4-Amino-3-phenylbutyric acid (Phenibut)

  Phenibut është përdorur në Rusi si një droge farmaceutike për të trajtuar një gamë të gjerë të Sëmundjet, duke përfshirë ankthi, depresioni, dobësi e përgjithshme, pagjumësi, alkoolizmi, çrregullim stresit post-traumatik, belbëzimin, dhe çrregullime të vestibular ...
  Lexo më shumë
 • 18/09/17

  acetate Hydroxytyrosol (HTA)

  HTA eshte nje komponim fenolike. Baza Hydroxytyrosol është më shpesh gjendet në plant.The ullirit shtimin e acetat rrit hydroxytyrosol si bioavailability. Hydroxytyrosol është një nga më të fuqishme shëndetit celular ...
  Lexo më shumë
 • 18/09/17

  Curcumol

  Curcumol është një monomer i pastër i izoluar nga Rhizoma Curcumaeis me aktivitete antitumorale. Është e anti-inflamator dhe agjenti antiproliferatif. Frenon LPS induktuar NO prodhimin me shtypjen iNOS ARNi shprehje.
  Lexo më shumë

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !