1-Bromo-3,5-diphenylbenzene

1-Bromo-3,5-diphenylbenzene

Përshkrim i shkurtër:

CAS #: 103068-20-8      


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Product Tags

  CAS #:103068-20-8

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products