3-Pyridylacetic hydrochloride acid

Përshkrim i shkurtër:

  Molecular Formula C7H7NO2.HCl Molecular Weight 173.60 CAS Registry Number 6419-36-9 EINECS 229-148-6 Molecular Structure:  


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Formula molekulare C 7H 7NO 2.HCl
  Peshë molekulare 173,60
  CAS Registry Number 6419-36-9
  EINECS 229-148-6

  Struktura molekulare:

  6419-36-9

   


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !