alpha - [(metilamino) metil] -benzenmetanoli hydrochloride

Përshkrim i shkurtër:

  Molecular Formula C9H13NO.HCl Molecular Weight 187.67 CAS Registry Number 6027-95-8 Molecular Structure:


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Formula molekulare C 9H 13NO .HCl
  Peshë molekulare 187,67
  CAS Registry Number 6027-95-8

  Struktura molekulare:

  6027-95-8


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !