Kalcium 2-hidroksi-4-methylpentanoate

Përshkrim i shkurtër:

  Molecular Formula 2(C6H11O3).Ca Molecular Weight 302.38 CAS Registry Number 93778-33-7 EINECS 298-169-0 Molecular Structure:


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Formula molekulare 2 (C 6H 11O 3) .Ca
  Peshë molekulare 302,38
  CAS Registry Number 93778-33-7
  EINECS 298-169-0

  Struktura molekulare:

  93778-33-7


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !