Diethyl pyrocarbonate

Përshkrim i shkurtër:

  Molecular Formula C6H10O5 Molecular Weight 162.14 CAS Registry Number 1609-47-8 EINECS 216-542-8 Molecular Structure: Properties Density 1.101 Boiling point 93-94 ºC (18 mmHg) Refractive index 1.396-1.4 Flash point 69 ºC Water solubility slow decomposition


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Formula molekulare C 6H 10O 5
  Peshë molekulare 162,14
  CAS Registry Number 1609-47-8
  EINECS 216-542-8

  Struktura molekulare:

  1609-47-8

  Vetitë
  Densitet 1,101
  Pikë vlimi 93-94 ºC (18 mmHg)
  indeksi thyes 1,396-1,4
  pikë e nxehtë 69 ºC
  tretshmëria të ujit dekompozimi i ngadalshëm

 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !