Etil 1,3,5-trimetil-1H-pirazol-4-karboksilate

Etil 1,3,5-trimetil-1H-pirazol-4-karboksilate

Përshkrim i shkurtër:

CAS #: 56079-16-4    


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Product Tags

  CAS #:56079-16-4

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products