baza imatinib

baza imatinib

Përshkrim i shkurtër:

CAS #: 152459-95-5 https://en.wikipedia.org/wiki/Imatinib


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Product Tags

  CAS # : 152459-95-5

  https://en.wikipedia.org/wiki/Imatinib


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products