piribedil

Përshkrim i shkurtër:

  Molecular Formula C16H18N4O2 Molecular Weight 298.34 CAS Registry Number 3605-01-4 EINECS 222-764-6 Molecular Structure:  


 • FOB Çmimi: objekt i sasisë dhe cilësisë
 • Sasia Min.urdhër: 1.0kgs
 • Furnizimi Aftësia: 100kgs minium
 • Port: Shanghai
 • Termat pagesës: L / C, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   

  Formula molekulare C 16H 18N 4O 2
  Peshë molekulare 298,34
  CAS Registry Number 3605-01-4
  EINECS 222-764-6

  Struktura molekulare:

  3605-01-4

   


 • Paraardhëse
 • Vazhdim:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !