Етил 1,3,5-триметил-1Х-пиразол-4-карбоксилата

Етил 1,3,5-триметил-1Х-пиразол-4-карбоксилата

Кратак опис:

КАС #: 56079-16-4    


 • Цена ФОБ: предмет квалитета и квантитета
 • Мин.ордер Количина: 1.0кгс
 • Набавка Способност: 100кгс миниум
 • Порт: Шангај
 • Услови плаћања: Л / Ц, Т / т
 • proizvod Детаљ

  proizvod Ознаке

  КАС #:56079-16-4

   

   


 • Претходна:
 • Следећи:

 • Релатед Продуцтс